plen
Dziś jest: Sobota, 20 Kwietnia 2019 r.

BORYSZEW ERG S.A. oferuje...

...

Wspierana przez markę Borygo załoga, Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski, popisała się świetnym wynikiem podczas 50. Rajdu Barbórka. Prowadzony przez nią Ford Fiesta R2, obsługiwany przez MSZ Racing,  okazał się najszybszy wśród   samochodów z napędem na jedna oś i wygrała w swojej klasie. Byśkiniewicz i  Wisławski zakwalifikowali się na słynny odcinek na ulicy Karowej, pokonując załogi dysponujące mocniejszymi samochodami.

W Kryterium Asów na Karowej również uzyskali bardzo dobry wynik: najlepszy w swojej klasie.

 Lepszego zakończenia sezonu nie mogłem sobie wymarzyć. Sam jestem zaskoczony, że tak świetnie nam poszło. Podeszliśmy do rajdu bardzo spokojnie, bez niepotrzebnego ciśnienia i to dało efekty. Wygraliśmy klasę, ale zwyciężyliśmy również wśród wszystkich samochodów z napędem na jedną oś. Cieszy to tym bardziej, że wyprzedziliśmy wiele samochodów o dużo większej mocy.  Przejazd ulicy Karowej na długo zostanie w mojej pamięci - to była prawdziwa „kropka nad i” po tym wspaniałym sezonie. Chciałbym podziękować Wiślakowi za przekazanie mi cennego doświadczenia, a ekipie MSZ Racing za doskonałe przygotowanie samochodu. Dziękuję naszemu partnerowi, firmie Boryszew ERG S.A., producentowi płynów do chłodnic, który zaangażował się w start na Rajdzie Barbórka.komentował Łukasz Byśkiniewicz.

Zadowolenia po rajdzie nie krył również jego pilot, Maciej Wisławski.

Genialne zakończenie sezonu. Bardzo się cieszę, że ta moja praca pilota nie idzie na marne, że Łukasz potrafi wykorzystywać moje doświadczenie - bardzo to sobie cenię w naszej współpracy. Mam ogromną satysfakcję, że moje uwagi przekładają się na płynność i czystość jazdy, a to w konsekwencji  na czasy i wyniki. Jestem dumny, że Łukasz, który rozpoczął stosunkowo niedawno swoją rajdową przygodę, robi takie postępy. – dodaje Maciej Wisławski.

 

Rajd Barbórki  nie jest jedynym sportowym obszarem zainteresowania Boryszewa ERG S.A. Dla producenta wysokiej jakości produktów motoryzacyjnych, naturalnym wyborem są sporty motorowe. Dlategomarka Borygo jest jednym że sponsorów klubu Ekstraligi Żużlowej, Unibax Toruń.

Boryszew ERG z patentem
Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie uzyskał patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu).

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2012
Płyny BORYGO ponownie w gronie najlepszych