HANDLOWIEC

List od teamu Boryszew  SA Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie

Jesteśmy młodym i ambitnym teamem, który szuka ludzi z pasją do rozwoju i sprzedaży. Nie boimy się stawiać ambitnych celów i odkrywać nowych możliwości. Naszą wartością są zaangażowani ludzie i ich osobiste talenty. Wiele będzie zależało od Ciebie – od Twojej determinacji i chęci niestandardowego działania. My inspirujemy, dbamy o świetną, przyjazną atmosferę i ponadprzeciętnie lubimy pracować. Aktualnie jest możliwość dołączenia do działu produktów płyny do instalacji, możesz stać się jego ważną częścią.

 APLIKUJ JUŻ DZIŚ NA STANOWISKO:

 HANDLOWIEC

Co Cię czeka?

 • aktywna sprzedaż płynów do instalacji Ergolid – pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie obecnych kontaktów (na terenie całej Polski);
 • współtworzenie strategii sprzedaży;
 • intensywna praca w dynamicznym zespole.

 Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

 • wykształcenie minimum średnie;
 • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego – mile widziane w branży klimatyzacyjnej, chłodniczej, solarnej, pompy ciepła;
 • prawo jazdy kat. B oraz znajomość programu MS Office;
 • dobrą organizację pracy własnej, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie- sukcesy w sprzedaży będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
 • pakiety: medyczny i socjalny
 • pracę na samodzielnym stanowisku z wynagrodzeniem powiązanym z osiągniętymi wynikami;
 • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole;
 • niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  z dopiskiem „HP” na adres: rekrutacja@boryszewerg.com.pl

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą: 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106; telefon: +48 46 863 02 01; e-mail: boryszew@boryszewerg.com.pl

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Posiada Pan/Pani: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody powinno zostać dostarczone osobiście lub listem poleconym na adres: Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie; 96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 106. Możecie ją Państwo również przesłać pocztą elektroniczną na adres: boryszew@boryszewerg.com.pl, lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48 46 863 02 01

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą: 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą: 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.