a czy wasz samochod jest przygotowany na jesien

Borygo dostępne w sieci Biedronka

piątek 06.11.2020

Płyny do chłodnic Borygo na przełomie października i listopada można kupić w sklepach popularnej sieci Biedronka na terenie całej Polski. 

Zakład Boryszew ERG od lat pracuje nie tylko nad ulepszaniem flagowego produktu – Borygo, ale także nad jego dostępnością dla klientów. Dzięki pracy zespołu do w sieci sklepów Biedronka dostępne są płyny do chłodnic produkowane przez Boryszew. Produkt od ponad 50 lat dba i chroni układ chłodzenia.

Płyny do chłodnic Borygo w sklepach sieci Biedronka dostępne były już na przełomie października i listopada. Oferta obejmowała butelkę o pojemności 5 litrów do wszystkich typów silników chłodzonych cieczą. Promocja stanowiła przypomnienie dla użytkowników samochodów osobowych o wymianie płynu chłodzącego w okresie jesienno-zimowym.

– Nasza najwyższej jakości formuła zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających pojazdów. Cieszymy się, że nasz produkt był dostępny dla Klientów za pośrednictwem największej sieci detalicznej w Polsce – powiedział Piotr Lisiecki, Prezes Zarządu Grupy Boryszew.

Boryszew ERG posiada w ofercie szeroką gamę produktów chłodzących – Borygo Nowy, Borygo Eko, Borygo Premium Extended Life, Borygo Start i Borygo Truck. Pierwszy z nich jest wielosezonowym płynem do chłodnic samochodowych na bazie glikolu etylenowego o wysokiej czystości. Borygo Eko jest płynem niskokrzepnącym, którego główny składnik stanowi nietoksyczny glikol propylenowy o wysokiej czystości. Borygo Premium Extended Life zapewnia długotrwałą ochronę przed mrozem i korozją. Spełnia normy G12 i G12+. Borygo Start to płyn niskokrzepnący do chłodnic samochodowych, mający zadowolić klientów ceniących jakość i ekonomiczną eksploatację. W palecie produktowej znaleźć można także płyn dedykowany dla ciężarówek – Borygo Truck. Jest to pierwszy polski płyn przeznaczony dla konkretnych typów silników, produkowany na bazie glikolu monoetylenowego.

 

 

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej