Kontakt

Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie

ul. 15 Sierpnia 106
96-500 Sochaczew

tel.: +48 46 863 02 01
fax: +48 46 863 00 96
marketing@boryszewerg.com.pl

NIP: 837 000 06 34
Numer KRS: 0000063824
Sad Rejonowy dla M.St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS Wysokość kapitału wpłaconego 240.000.000,00 PLN

BDO-000006683

Napisz do nas

  • Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności

  • Pola wymagane *

Działy Sprzedaży

CHEMIA MOTORYZACYJNA

PŁYNY DO INSTALACJI

borygo@boryszewerg.com.pl
ergolid@boryszewerg.com.pl

Szef Zespołu
Michał Wróblewski
+48 46 863 02 01 wew. 509

Sprzedaż i logistyka
Justyna Kujawa
+48 46 863 02 01 wew. 312
Aleksandra Matusiak
+48 46 863 02 01 wew. 400

Regionalni Szefowie Sprzedaży

Polska zachodnia
Piotr Jurgiel
+48 692 441 454
pjurgiel@boryszewerg.com.pl

Polska południowo-wschodnia
Ryszard Świątek
+48 604 432 722
rswiatek@boryszewerg.com.pl

Polska północno-wschodnia
Krzysztof Żygadło
+48 604 776 536
kzygadlo@boryszewerg.com.pl

PRODUKTY DLA SEKTORA LOTNICZEGO I KOLEJOWEGO

aerochemicals@boryszewerg.com.pl

Szef Zespołu
Adil Emir Jabiry
+48 46 863 02 01 wew. 468
+48 668 840 634
aemirjabiry@boryszewerg.com.pl

Sprzedaż i logistyka
Anna Majewska
+48 46 863 02 01 wew. 475
amajewska@boryszewerg.com.pl

BUDOWNICTWO

budownictwo@boryszewerg.com.pl
zamowienia.budownictwo@boryszewerg.com.pl

Szef Zespołu
Krzysztof Slesar
+48 46 863 02 01 wew. 278
kslesar@boryszewerg.com.pl

Sprzedaż i logistyka:
Małgorzata Żakowska
+48 46 863 02 01 wew. 493
mzakowska@boryszewerg.com.pl
Beata Owczarzak
+48 46 863 02 01 wew. 552
bowczarzak@boryszewerg.com.pl

Obsługa reklamacji:
Małgorzata Kowalczyk
+48 46 863 02 01 wew. 358
mkowalczyk@boryszewerg.com.pl

Regionalni Szefowie Sprzedaży

Polska północno – zachodnia
Filip Murawski
+48 692 441 471
fmurawski@boryszewerg.com.pl

Polska północno – wschodnia
Wojciech Harasimczuk
+48 602 397 024
wharasimczuk@boryszewerg.com.pl

PLASTYFIKATORY I STABILIZATORY

chemia@boryszewerg.com.pl

Szef Zespołu
Danuta Grzelak
+48 46 863 02 01 wew. 412
dgrzelak@boryszewerg.com.pl

Sprzedaż i logistyka
Justyna Lusztak
+48 46 863 02 01 wew. 338
jlusztak@boryszewerg.com.pl

OPAKOWANIA

opakowania@boryszewerg.com.pl

Szef Zespołu
Paweł Kaczorowski
+48 46 863 02 01 wew. 208
pkaczorowski@boryszewerg.com.pl

Sprzedaż i logistyka
Izabela Ofman Michalak
+48 46 863 02 01 wew. 263
imichalak@boryszewerg.com.pl
Martyna Janasz
+48 46 863 02 01 wew. 490
mjanasz@boryszewerg.com.pl

EKSPORT

Radosław Sobolik
+48 46 863 02 01 wew. 455
rsobolik@boryszewerg.com.pl