BORYGO zdobyła tytuł DOBRA MARKA 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma

wtorek 09.04.2019

Mamy przyjemność poinformować naszych Klientów i Partnerów, że marka BORYGO zdobyła tytuł DOBRA MARKA 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz czwarty przeprowadzili badania rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Marka Borygo została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona i wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Przypominamy, że nie jest jedyne wyróżnienie dla płynów BORYGO. W roku 2012 otrzymały one tytuł Konsumencki Lider Jakości, w roku 2011 Polska Jakość, a roku 2010 Laur Konsumenta.

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej