podsufitki bg

Boryszew rozszerzył ofertę podsufitek dachowych o nowy kolor – ANTRACYT.

środa 27.11.2019

W wyborze paneli najczęściej kierujemy się możliwością dopasowania barwy podsufitki do kolorystyki wybranego elementu budynku, najczęściej elewacji, dachu lub stolarki okiennej. Od kilku sezonów dużą popularnością cieszą się ponadczasowa biel i odcienie szarości, dlatego też Boryszew posiada w swej ofercie panele w kolorach: białym, grafitowym oraz czarnym.

Zgodnie z prognozami przedstawicieli świata architektury, trendy kolorystyczne utrzymają się w kolejnych sezonach, dlatego też rozszerzyliśmy ofertę podsufitek o kolejny kolor – Antracyt. Panele podsufitki wytwarzane z czystego polichlorku winylu laminowane folią PVC w kolorze Antracytowym produkujemy w wersji pełnej i perforowanej, wraz z zestawem listew wykończeniowych, umożliwiających zastosowanie podbitki do różnorodnych konstrukcji dachowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej