dobramarka ecs plyny

ERG CleanSkin – Dobra Marka 2020

środa 28.10.2020

Płyn do dezynfekcji ERG CleanSkin został wyróżniony tytułem specjalnym DOBRA MARKA 2020, Jakość, Zaufanie, Renoma.

Miło nam poinformować, że produkowany przez nas płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni ERG CleanSkin otrzymał tytuł specjalny Dobra Marka 2020. Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozpoznawalnym, innowacyjnym i rozwojowym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz jedenasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Marka ERG CleanSkin została w tych badaniach wysoko oceniona i wyróżniona tytułem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Wszystkim Uczestnikom badania bardzo dziękujemy za oddane na nas głosy i zaufanie, jakim obdarzyliście nasz produkt.

 

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej