Forum Biznesu Polska-Ukraina – Sektor Maszyn i Urządzeń

piątek 20.10.2023

Miło nam poinformować, że Firma Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie była wystawcą podczas Forum Biznesu Polska-Ukraina – Sektor Maszyn i Urządzeń w dniu 18 października 2023 roku w Centrum Wystawowym PRONAR w Siemiatyczach.

Dyskusje odbywały się w 3 panelach tematycznych: Ocena potrzeb Ukrainy. Szanse i możliwości dla biznesu (panel pierwszy), Rynek maszyn i urządzeń budowlanych w Polsce i na Ukrainie, relokacja transgraniczna. Instrumenty wsparcia dla polskich firm (panel drugi), Technologie wykorzystania materiałów z recyklingu we wszystkich obszarach budownictwa – drogi, koleje, budownictwo przemysłowe (panel trzeci).

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele rządu z Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Forum było idealnym miejscem do nawiązania relacji biznesowych w świetle zbliżających się potrzeb w zakresie odbudowy Ukraina na wielu obszarach biznesu.

Firma Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie prezentowała produkty adresowane do sektora maszyn rolniczych, leśnych i komunalnych w postaci płynów do chodnic Borygo AGRO, Borygo TRUCK, czy ERGOFRYZ.

Organizatorem Forum była Firma PRONAR, a patronami wydarzenia była Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

zdjęcia: pronar.pl

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej