SENIOR R&D SPECIALIST

List od teamu Boryszew SA Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie

Jesteśmy młodym i ambitnym teamem, który szuka ludzi z pasją do rozwoju. Nie boimy się stawiać ambitnych celów i odkrywać nowych możliwości. Naszą wartością są zaangażowani ludzie i ich osobiste talenty. Wiele będzie zależało od Ciebie – od Twojej determinacji i chęci niestandardowego działania. My inspirujemy, dbamy o przyjazną atmosferę i ponadprzeciętnie lubimy pracować. Aktualnie rozwijamy Zespół badawczo-rozwojowy możesz stać się jego ważną częścią.

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO:

Senior R&D Specialist
Miejsce pracy: Sochaczew

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za procesy badawcze w odniesieniu do istniejących i nowych produktów firmy.

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

 • planowanie, projektowanie i opracowywanie receptur produktów dla sektora przemysłowego, przede wszystkim w obszarze metal cleaning,
 • samodzielne prowadzenie prac badawczych w obszarze działalności spółki,
 • inicjowanie prac badawczych i nowych kierunków rozwoju firmy,
 • współpraca z innymi członkami Zespołu Badawczo-Rozwojowego.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

 • doświadczenia w pracy w dziale badawczo-rozwojowym w firmie chemicznej,
 • doświadczenia w obszarze związanym z zabezpieczeniem oraz czyszczeniem aluminium i innych metali,
 • wiedza w zakresie zabezpieczenia przed korozją,
 • wiedza w zakresie związków powierzchniowo czynnych,
 • doświadczenie w branży detergentów.

OFERUJEMY:

 • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • pracę w młodym rozwijającym się zespole,
 • możliwość zostania liderem nowego projektu badawczego,
 • możliwość rozwoju zawodowego.
 • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „badania i rozwój” na adres: rekrutacja@boryszewerg.com.pl


   

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą: 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106; telefon: +48 46 863 02 01; e-mail: boryszew@boryszewerg.com.pl

  Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

  Posiada Pan/Pani: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody powinno zostać dostarczone osobiście lub listem poleconym na adres: Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie; 96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 106. Możecie ją Państwo również przesłać pocztą elektroniczną na adres: boryszew@boryszewerg.com.pl, lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48 46 863 02 01

  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

  Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

  Dane osobowe kandydatów mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą: 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie z siedzibą: 96-500 Sochaczew; ul. 15 Sierpnia 106 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.