Kosmetyki samochodowe pod marką Borygo

piątek 06.08.2021

Marka Borygo to nie tylko znane od lat na rynku płyny do chłodnic samochodowych, ale również funkcjonalna i praktyczna linia produktów adresowanych dla branży automotive. Od dziesięcioleci tworzymy rozwiązania zapewniające sprawne funkcjonowanie milionów samochodów w Polsce. Teraz bazując na wysokiej jakości naszych produktów stworzyliśmy produkty wspierające ochronę i pielęgnację pojazdów w postaci kosmetyków samochodowych. BORYGO KOKPIT, BORYGO FELGA, BORYGO OPONA, BORYGO ANTY INSEKYT, zapewnią wyjątkowy wygląd Twojego pojazdu a BORYGO ODMRAŻACZ bezpieczną jazdę w trudnych zimowych warunkach. Produkty adresowane dla profesjonalistów, pasjonatów motoryzacji, jak i dla wszystkich, dla których jakość produktów to najważniejszy czynnik decydujący o wyborze skutecznego produktu.

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej