grejpfrut

NOWOŚĆ! Płyn do dezynfekcji o zapachu grejpfruta.

wtorek 02.06.2020

Już w sprzedaży płyny do dezynfekcji, które pielęgnują skórę dłoni i nadają jej przyjemny zapach!

ERG CleanSkin to łatwy w użyciu preparat do dezynfekcji skóry dłoni bez użycia wody i mydła. Płyn o zawartości 72% alkoholu etylowego skutecznie zabija obecne na skórze bakterie, zarazki, grzyby oraz wirusy. Taki produkt warto mieć zawsze przy sobie, sprawdza się podczas podróży, w pracy, w szkole lub na spacerze, dlatego Boryszew ERG rozszerzył ofertę o płyny w pojemnikach o małych pojemnościach – 100 i 250 ml. Niewielki, wygodny w użyciu  pojemnik wyposażony w atomizer, sprawdzi się jako podręczny środek wirusobójczy do kieszeni, torebki czy samochodu.  W trosce o skórę rąk recepturę płynu wzbogacono o glicerynę, która nawilża i pielęgnuje dłonie. W skład preparatu wchodzi również świeża grejpfrutowa kompozycja zapachowa, która utrzymuje się na dłoniach przez długi czas.

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej