Ranking płynów do spryskiwaczy

środa 30.08.2023

Chcesz kupić niezawodny płyn do spryskiwaczy, który nie zawiedzie Cię nawet w trudnych warunkach? Nasz Nasz krótki poradnik po płynach do spryskiwaczy z pewnością pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję. Podpowiadamy również, na co warto zwracać uwagę podczas zakupu tej niezbędnej w każdym samochodzie substancji.

Dobre płyny do spryskiwaczy – czym się kierować?

Płyn do spryskiwaczy to jeden z wielu preparatów, które muszą znajdować się w każdym samochodzie. Odpowiada on za czystość przedniej szyby; jego wykorzystywanie pomaga usunąć nie tylko kurz, ale również owady i inne zanieczyszczenia. Trudno wyobrazić sobie dłuższe trasy bez korzystania z płynu do spryskiwaczy. Zła widoczność na drodze z uwagi na brudną szybę przednią to sytuacja niebezpieczna, która nigdy nie powinna mieć miejsca.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu płynu do spryskiwaczy? Szczególnie wymagający jest okres zimowy. Kupując płyn należy koniecznie sprawdzić, czy substancja ta jest odporna na ujemne temperatury. Płyn do spryskiwaczy nie może zamarzać – powinien działać skutecznie bez względu na warunki atmosferyczne.

Dobrze jest również brać pod uwagę pojemność produktu. Najlepiej porównać kilka preparatów, by nie przepłacić za takie zakupy. Ogromne znaczenie ma także zapach. Jaki płyn do spryskiwaczy zimowy, nieśmierdzący? Warto wybrać produkt zapachowy, który posiada w składzie dodatkowe aromaty. Płyny do spryskiwaczy o niezbyt przyjemnym zapachu najczęściej odznaczają się również słabą jakością; należy ich zatem unikać.

Doskonałą propozycją spośród płynów do spryskiwaczy jest również płyn zimowy do spryskiwaczy marki Boryszew ERG. Specjalizujemy się w tworzeniu wyłącznie najlepszych produktów z chemii samochodowej, które sprawdzają się w każdych warunkach. Nasze płyny nie zamarzają, są wydaje, a dodatkowo pachną naprawdę przyjemnie!

Firma Boryszew ERG posiada w asortymencie również sprawdzone rozwiązania dla klientów poszukujących letnich płynów do spryskiwaczy. Jako producent płynów do samochodu, który dba o swoich klientów, udostępniamy im wyłącznie najlepsze produkty. Nasze płyny do spryskiwaczy sprawdzają się niezawodnie bez względu na temperaturę powietrza czy inne nieprzewidziane okoliczności.

Czym właściwie różnią się oba płyny? Zarówno zimowy, jak i letni płyn do spryskiwaczy posiadają indywidualne właściwości. Różnica polega również na specyficznych składnikach, które sprawiają, że dany preparat nadaje się do wybranych warunków atmosferycznych. W przypadku zimowego płynu mamy do czynienia z większą ilością alkoholu w preparacie; jego zadanie to ochrona przed ujemnymi temperaturami. Zimowe płyny nie tylko umożliwiają czyszczenie powierzchni, ale jednocześnie zabezpieczają ją przed zamarznięciem. Płyn letni z kolei nie zawiera aż tyle alkoholu; preparat nadaje się jedynie do czyszczenia, a zakres jego działania obejmuje temperatury do zera stopni Celsjusza. Warto przy okazji dodać, że płyn zimowy można bez przeszkód używać przez cały rok. Nie zawsze jest to jednak opłacalne, gdyż z uwagi na specjalistyczne właściwości, może być on nieco droższy.

Dostępne u nas płyny do spryskiwaczy składają się ze starannie dobranych elementów, które zmiękczają wodę, konserwują daną powierzchnię, a także umożliwiają jej szybkie wyczyszczenie. Tego typu substancje aktywne wpływają na czystość szyb w samochodzie, zapewniając jednocześnie całkowity brak refleksów, dzięki czemu widoczność na drodze jest wręcz znakomita. Dbamy również o to, by sprzedawane przez nas preparaty zapewniały przyjemne wrażenia zapachowe. Takie specjalistyczne kompozycje praktycznie całkowicie eliminują zapach alkoholu, dzięki czemu używanie specyfiku nie powoduje wcale dyskomfortu związanego z nieprzyjemną wonią.

Zainteresowanych zakupem skutecznych, a zarazem przystępnych cenowo płynów do spryskiwania, a także innych preparatów chemicznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania pojazdu, zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów w wielu aspektach – proponujemy nie tylko produkty najlepszej jakości preparaty, ale również stabilizatory termiczne, opakowania przemysłowe, płyny wirusobójcze, a także wiele innych!

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej