Spotkania plenerowe z Borygo AGRO

czwartek 01.06.2023

Za nami pierwsze z 3 spotkań plenerowych w ramach Warsztatów Polowych 2023 organizowanych przez naszego partnera handlowego Firmę Chemirol.

2000 rolników, 3 różne lokalizacje, moc atrakcji i wyjątkowych produktów. Byliśmy w miejscowości Obora koło Gniezna, gdzie prezentowaliśmy ofertęproduktów dedykowanych dla branży rolniczej: płyny i koncentraty do chłodnic maszyn rolniczych, środki do mycia i pielęgnacji, beczki na wodę deszczową, beczki do kiszenia kapusty. Te i wiele innych produktów można było znaleźć na naszym stoisku.

Przed nami kolejne spotkania plenerowe. Do zobaczenia już 6 czerwca w miejscowości Mełno oraz 14 czerwca w miejscowości Grodkowice.

Serdecznie zapraszamy.

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej