Jesteśmy wystawcą na VIII Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

środa 19.04.2023

Miło jest nam poinformować, że Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie jest wystawcą na VIII Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack w Nadarzynie pod Warszawą.

Targi Warsaw Pack to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Targi mają na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie prezentuje na targach innowacyjne produkty dla różnych branż, spożywczej, automotive, logistycznej, ogrodniczej.

Nowością z szerokiej oferty jest beczka na deszczówkę lub wodę pitną z atestem. W czasach, kiedy zmagamy się z niedoborem wody na działkach, ten produkt to must have każdego ogrodu i działkowca.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, hala B, stoisko B1.38B.

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej