boryszew  cleanskin fun baner

Z myślą o uczniach.

czwartek 27.08.2020

Płyn do dezynfekcji rąk opracowany z myślą o uczniach rozpoczynających już wkrótce naukę w szkołach!

Już w sprzedaży płyn do dezynfekcji ERG CleanSkin FUN o zapachu TUTTI FRUTTI. Jego recepturę opracowaliśmy z myślą o rozpoczynającym się roku szkolnym, który zarówno dla placówek szkolnych, dzieci, jak i ich rodziców stanowi duże wyzwanie.

Aby konieczność dezynfekowania rąk i przedmiotów nie stanowiła tylko uciążliwej konieczności przygotowaliśmy płyn do dezynfekcji, którego owocowy zapach z pewnością zachęci każdego ucznia do systematycznego stosowania. ERG CleanSkin FUN to łatwy w użyciu preparat do dezynfekcji skóry dłoni bez użycia wody i mydła. Płyn o zawartości 72% alkoholu etylowego skutecznie zabija obecne na skórze bakterie, zarazki, grzyby oraz wirusy.

Oferowany w opakowaniach o pojemnościach 98 ml, 0,5L oraz 5L sprawdzi się w każdej sytuacji. Mały pojemnik z atomizerem warto mieć zawsze przy sobie, zmieści się w szkolnym plecaku i w kieszeni. Opakowanie 0,5L z wygodnym dozownikiem idealnie sprawdzi się jako wyposażenie sal lekcyjnych oraz innych pomieszczeń szkolnych. Pojemnik 5L posiada ergonomiczny kształt oraz wygodną rączkę, która ułatwi nalewanie płynu do opakowań o mniejszej pojemności lub przelewanie do do dozowników.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

[socialpug_share]
sukces polakow

piątek 15.03.2019

Sukces Polaków w Rajdzie Argentyny

Hubert Ptaszek wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem kolejny raz na podium w eliminacjach rajdowych mistrzostw świata. Załoga THE PTOCK, którą sponsoruje Krezus S.A. oraz Boryszew, właściciel marki Borygo, zajęła 2 miejsce w klasie WRC2 oraz 12 w klasyfikacji generalnej.

Czytaj więcej
plast stap

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej