Aktualności

środa 08.07.2020

WYPRZEDAŻ DRZWI

Firma Boryszew ERG prowadzi wyprzedaż drzwi stalowych w różnych modelach, rozmiarach, kierunkach oraz kolorystyce. Oferujemy:

Czytaj więcej

poniedziałek 22.06.2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Przeprowadzenie procedury wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup wytwornic pary. Miejsce realizacji zamówienia – Sochaczew  

Czytaj więcej

środa 18.03.2020

Płyn do dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym

Firma Boryszew uruchomiła właśnie produkcję płynu o działaniu wirusobójczym przeznaczonego do dezynfekcji rąk. ERG CleanSkin dostępny będzie już po 20 marca. Preparat oparty na bazie 72% alkoholu etylowego został wyprodukowany, by pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Czytaj więcej

poniedziałek 15.04.2019

50-lecie marki BORYGO

Mija pięćdziesiąt lat od uruchomienia produkcji płynu, który na dobre zapisał się w historii przedsiębiorstwa Boryszew ERG. Borygo to najstarszy w Polsce i doskonale znany kierowcom płyn do chłodnic samochodowych.

Czytaj więcej

środa 27.03.2019

Patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu

Boryszew S.A Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie posiada patent na nową metodę otrzymywania tereftalanu bis(2-etyloheksylu). Patent pozwoli spółce na poszerzenie oferty o produkty wykorzystywane m.in. do produkcji zabawek i innych wyrobów otrzymywanych na bazie PVC.

Czytaj więcej